Vabilo na planinski pohod na Matajur 1650m v soboto, 27.10.2018

Čez Robič se odpeljemo v Italijo in najprej obiščemo Landarsko jamo - Sveti lvan v Čelé. Nadaljujemo do parkirišča pri koči Pelizzo na italijanski strani, od tu pričnemo pohod na vrh Matajurja. Po postanku sledi pohod do Avse, kjer nas čaka pozno kosilo.
Hoja traja cca. 4 ure. Pohod bo vodila naša članica ga. Nada Pisk ob sodelovanju Mile, Rade in Slavice.

Potrebna je pohodniška oprema - primerna obutev (ne v copatih), oblačila primerna času in vremenu, malica in pijača v nahrbtniku, OSEBNI DOKUMENT, primerna kondicija ter dobra volja.

Odhod avtobusa iz avtobusne postaje: Ajdovščina ob 7.00 uri, Šempeter (pri knjigarni) ob 7.25 uri, Nova Gorica ob 7.35 uri, Tolmin ob 8.15 uri, Kobarid ob 8.45 uri.

Prijave zbira ga. Nada Pisk na tel. št.: 05 30 24 281 ali Slavica Babič na e-naslov slavica.babic@gmail.com do torka, 23.10.2018, oziroma do zapolnitve mest na avtobusu. Ob prijavi navedite: ime, priimek, vstopno postajo, tel. številko in članstvo DMSBZT da - ne.

Vabljeni vsi člani in članice DMSBZT Nova Gorica, vaši svojci in prijatelji. Prevoz, vstopnino v jamo in skupni obrok za člane krije društvo. Svojci oziroma nečlani društva si obrok in vstopnino plačajo sami (cca. 20€).

Pohoda se vsak udeleži na lastno odgovornost!

Predsednica Društva MSBZT Nova Gorica
Metka Plesničar