SREČANJE Z NASLOVOM MEDICINSKA ASTROLOGIJA

Društvo medicinskih sester, babic in zdravstvenih tehnikov Nova Gorica v sodelivanju s Cirius Vipava

ORGANIZIRA IN VABI NA SREČANJE Z NASLOVOM MEDICINSKA ASTROLOGIJA

ki bo v petek 3. 6. 2016 z začetkom ob 16.00 uri v prostorih CIRIUS-a Vipava, Vojkova ulica 33, v Vipavi.

Srečanje bo vodila priznana astrologinja gospa Teodora Erhatič.

Srečanje bo potekalo v dveh sklopih.

V prvem delu se boste spoznali z astromedicino, kako se z njeno pomočjo ugotavlja in zakaj sploh pride do težav z zdravjem.

Astromedicina je veja astrologije, ki se ukvarja z zdravjem ljudi in ima nalogo, da odgovori na vprašanja kot so: h katerim obolenjem smo nagnjeni, kdaj smo posebej občutljivi in kako zdravstvene težave olajšamo oziroma odpravimo. Najpomembnejši je vaš horoskop. Z njegovo pomočjo astromedicinec lahko vidi vzroke vaših težav z zdravjem in vam predlaga najprimernejši način za odpravo le teh. Astromedicina odkriva stanje vašega duha, telesa in uma.

V drugem delu pa se boste seznanili z vašimi osebnimi kartami.

Prijave sprejema: Aleksandra Besednjak na tel. številki 041719413 (od ponedeljka do petka po 14 uri) ali na el. pošto: aleksandra.besednjak@gmail.com do 20. 5. 2016 oziroma do zasedbe mest (30).

Ob prijavi navedite: ime in priimek, tel. številko, rojstni datum, uro in kraj rojstva.

Osebni prispevek za člane Društva MSBZT Nova Gorica in zaposlene v CIRIUS Vipava je 10 €, za nečlane Društva MSBZT Nova Gorica in nezaposlene v CIRIUS Vipava je 20 € .

Vljudno vabljeni!

Aleksandra Besednjak, članica IO Damjana Polanc, predsednica