Vabilo na pohod na Bevkov vrh 1051m

Pohod načrtujemo 7.5.2016. Rezervni datum jeseni

Vabimo vas na zanimiv planinski pohod v Cerkljansko hribovje. Pot bo delno vodila ob nekdanji Rapalski meji. Ob lepem vremenu seže pogled na Cerkljansko in Idrijsko hribovje. Na vrhu je žig Slovenske planinske transverzale.

Hoje bo za cca 4 -5 ur, cca 500m višinske razlike. Poskrbite za dobro telesno zmogljivost.

Potrebna je planinska oprema - planinska obutev, oblačila, zaščita za sonce, dež, veter, pohodne palice, zaščita pred klopi, malica in pijača v nahrbtniku ter dobra volja. Med potjo bo možen nakup domačega sira in drugih mlečnih izdelkov.

V planinski koči nas čaka skupno kosilo – enolončnica z dodatki.

Odhod avtobusa iz avtobusne postaje: Ajdovščina ob 5.45, Šempeter-AP naprej od knjigarne ob 6.15, Nova Gorica ob 6.25, Tolmin 7.15 uri.

Prijavite se do torka 3.5.2016, oziroma, do zasedbe mest v avtobusu.

Ob prijavi navedite: ime, priimek, vstopno postajo, tel. številko in članstvo Društva MSBZT Nova Gorica da – ne, morebitni brezmesni obrok.

Svojci, oziroma nečlani društva si obrok plačajo sami.

Vabljeni vsi člani in članice Društva MSBZT Nova Gorica, vaši svojci in prijatelji.

Pohod organizira naša članica ga. Nada Pisk, sodelovala bo ga. Slavica Babič.

Prijave zbira ga. Nada Pisk na tel.št.: 05/3024281 ali

Slavica Babič na E-naslov: slavica.babic@gmail.com

Pohoda se udeleži vsak na lastno odgovornost!

Nova Gorica, 8.4.2016

Predsednica društva: