Ponovno vabilo na pohod na Galetovec

Vabimo vas na planinski pohod na Galetovec (1265 m) nad Bohinjsko Belo. Z vrha je lep razgled čez Pokljuko, na Gorenjsko, Karavanke in Kamniške alpe.

Na pohod na Galetovec se bomo odpravili 24.10.2015 in ne 10.10.2015

Potreben čas hoje je 5 – 6 ur, 790 m višinske razlike.

Za pohod rabimo dobro kondicijo, zdrava kolena, vremenu in času primerno planinsko opremo (planinski čevlji, palice, sončna očala, rokavice, kapa, zaščita za dež). Pripravili vam bomo popotnico (suha malica), vseeno ne bo odveč, če s seboj vzamete še kaj za pod zob in pijačo.

GREMO Z VLAKOM!

Odhod vlaka iz Nove Gorice je ob 7.35. Vstop možen tudi na vmesnih postajah. VSAK SI SAM KUPI POVRATNO KARTO DO BOHINJSKE BELE!

Prijavite se do torka 20.10.2015

Ob prijavi navedite: ime, priimek, vstopno postajo, tel. številko in članstvo Društva MSBZT da - ne.

Vabljeni vsi člani in članice Društva MSBZT Nova Gorica, vaši svojci in prijatelji. Prijave zbira Nada Pisk na tel. 05 3024281 ali Slavica Babič na E-naslov: slavica.babic@gmail.com

Pohoda se udeleži vsak na lastno odgovornost!

Nova Gorica, 8.10.2015
Predsednica društva: