Vabilo na pohod na Galetovec 1265m

pohod na GaletovecPohod načrtujemo 10.10.2015
Rezervni datum 24.10.2015

Vabimo vas na planinski pohod na Galetovec nad Bohinjsko Belo. Z vrha je lep razgled čez Pokljuko, na Gorenjsko, Karavanke in Kamniške alpe.

Potreben čas hoje je 5 – 6 ur, 790 m višinske razlike.

Za pohod rabimo dobro kondicijo, zdrava kolena, vremenu in času primerno planinsko opremo (planinski čevlji, palice, sončna očala, rokavice, kapa, zaščita za dež). Malica in pijača iz nahrbtnika!

GREMO Z VLAKOM!

Odhod vlaka iz Nove Gorice je ob 7.35. Vstop možen tudi na vmesnih postajah.

VSAK SI SAM KUPI POVRATNO KARTO DO BOHINJSKE BELE!

Po povratku v dolino nas čaka enolončnica – ješprenka.

Prijavite se do torka 6.10.2015

V primeru prestavitve pohoda so potrebne ponovne prijave do torka 20.10.2015

Ob prijavi navedite: ime, priimek, vstopno postajo, tel. številko in članstvo Društva MSBZT da - ne.

Članom in članicam Društva MSBZT Nova Gorica, stroške kosila krije društvo. Svojci, oziroma nečlani društva plačajo obrok (5€). Če kdo ne bi jedel, naj ob prijavi sporoči!

Vabljeni vsi člani in članice Društva MSBZT Nova Gorica, vaši svojci in prijatelji.

Prijave zbira Nada Pisk na tel. 05 3024281 ali Slavica Babič na E-naslov: slavica.babic@gmail.com

Pohoda se udeleži vsak na lastno odgovornost!

Nova Gorica, 15.9.2015

Predsednica društva: