Vabilo na slovesnost ob mednarodnem dnevu babic in mednarodnem dnevu medicinskih sester

Spoštovane članice in člani Društva MSBZT Nova Gorica

Vabimo Vas na slovesnost ob mednarodnem dnevu babic in mednarodnem dnevu medicinskih sester,

ki bo 12. maja 2015, ob 18. uri v Kongresnem centru Brdo, Brdo pri Kranju.

Ob tej priliki organiziramo prevoz za vse člane, članice Društva MSBZT Nova Gorica, ki bi se tega srečanja radi udeležili
iz avtobusne postaje (AP) Tolmin ob 13.45,
  • iz AP Nova Gorica ob 14.45,
  • iz AP Šempeter-pred cvetličarno Kofol ob 15.00,
  • iz AP Ajdovščina ob 15.30.

• Vstop je možen tudi na vmesnih postajah na poti iz Tolmina do Nove Gorice. Iz Šempetra zavije avtobus na avtocesto. Na avtocesti proti Ljubljani bo krajši postanek. Odhod nazaj planiramo ob 21.00 - 21.30.

PRIJAVNICA NA SLOVESNOST, 12.5.2015 - prijavite se do 7.5.2015 Damjani Polanc, po pošti na naslov: Društvo MSBZT Nova Gorica, Rejčeva 4, 5000 Nova Gorica ali preko e. naslova: info@drustvo-mszt-novagorica.si.

Vsem babicam, ki praznujejo 5. maja in medicinskim sestram ter zdravstvenim tehnikom, ki praznujejo 12. maja, čestitamo in Vas 12. maja 2015 vabimo, da naš praznik obeležimo na slovesnosti v kongresnem centru Brdo.