Spoštovane članice in člani Društva MSBZT Nova Gorica!

Vabimo vas na prednovoletno srečanje, ki ga letos organiziramo 22. novembra ob 18. uri v Vrtojbi, kjer si bomo ogledali gledališko predstavo. Po predstavi ste vabljeni v restavracijo Mark.

V dvorani Mladinskega centra v Vrtojbi (ulica 9. septembra 72) bo Društvo gospodinj z dramsko skupino Planina pri Ajdovščiniza nas odigralo gledališko delo Dobra stara šola. V dramski skupini delujeta tudi naši članici Judita Curk Vidrih in Adrijana Mikuš.

Da bo vzdušje bolj sproščeno, smo organizirali prevoz z avtobusi.

Avtobusi odpeljejo iz:

• avtobusne postaje Ajdovščina ob 17.20
  • avtobusne postaje Šempeter pri pošti ob 17.45
  • avtobusne postaje Tolmin ob 16.40
  • avtobusne postaje Nova Gorica ob 17.40

• Z avtobusi se bomo peljali tudi do restavracije Mark, kjer nas bo z dobro hrano in pijačo razvajal zmagovalec šova Gostilna išče šefa v letu 2013, Tomaž Škvarč Lisjak z ekipo.

Okviren čas odhoda iz Marka proti domu bo po 22.00 uri.

Na prednovoletno srečanje v Vrtojbi in na Marku, 22.11.2014 se prijavite do 14.11.2014 Damjani Polanc na naslov društva: Društvo MSBZT Nova Gorica, Rejčeva 4, 5000 Nova Gorica ali na e-naslov: info@drustvo-mszt-novagorica.si

Članice in člani iz Vrtojbe in bližine, ki boste prišli na predstavo v Vrtojbo peš, prosimo napišite, če potrebujete prevoz do restavracije Mark in nazaj.

Vabilo in prijavnica

Vabljeni v prijetno družbo!