Vabilo na slovesno podelitev Znaka priznanja in Volilni občni zbor Društva MSBZT Nova Gorica

Vabimo vas na slovesno podelitev Znaka priznanja in Volilni občni zbor Društva MSBZT Nova Gorica, ki bo 7. 3. 2014 ob 16. uri v Mladinskem centru Vrtojba, Ulica 9. septembra 72, Vrtojba

Program:

Slovesna podelitev Znaka priznanja Društva MSBZT Nova Gorica

Volilni Občni zbor
Predlagan dnevni red:
  • Izvolitev delovnega predsedstva, zapisnikarja, verifikacijske komisije in overoviteljev zapisnika
  • Volitve predsednika, podpredsednika, članov izvršnega odbora, članov nadzornega odbora, članov in nadomestnih članov razsodišča Društva MSBZT Nova Gorica za mandat 2014/2018
  • Volitve in imenovanje poslancev Zbornice – Zveze, ki predstavljajo Društvo MSBZT Nova Gorica v letu 2014
  • Pravilnik o uporabi sredstev iz sklada za izobraževanje
  • Poročilo o delu Društva MSBZT Nova Gorica v letu 2013
  • Finančno poročilo Društva MSBZT Nova Gorica za leto 2013
  • Poročilo 4. Seje nadzornega odbora v mandatu 2010/2014
  • Okvirni plan dela Društva MSBZT Nova Gorica za leto 2014
  • Predlogi in pobude

• Registracija udeležencev Volilnega občnega zbora bo potekala ob predložitvi članske izkaznice in osebnega dokumenta člana društva.

Slovesno podelitev Znaka priznanja in Volilni občni zbor Društva MSBZT Nova Gorica bomo prepletli s kulturnim programom, ki sta ga za nas pripravili harfistki Vita Kovačič in Maša Mozetič. Srečanje bomo zaključili ob pogostitvi, za katero bo poskrbel Catering Kovač.

Prosim vas, da se na slavnostno podelitev Znaka priznanja in Volilni občni zbor prijavite do 28.2.2014. Organiziramo prevoz z avtobusom, ki bo odpeljal 7.3.2014 iz avtobusne postaje (AP)Tolmin ob 14.30, AP Nova Gorice 15.30, AP Ajdovščina ob 15.15, AP Šempeter (AP pri novi pošti) ob 15.45. Okviren odhod avtobusa iz Vrtojbe je od 20.30 do 21.00 ure.

Prijavo pošljite na naslov: Društvo MSBZT Nova Gorica, Rejčeva 4, 5000 Nova Gorica ali preko e-pošte info@drustvo-mszt-novagorica.si. Ob torkih, četrtkih in petkih pa lahko pokličete po 15. uri na tel. 031 255 972. Ob prijavi navedite, če se pripeljete z avtobusom in kje vstopate (lahko tudi vmesne postaje na poti). Iz Ajdovščine pelje avtobus po avtocesti.

V Sloveniji se je mnogo ljudi znašlo v stiski, tudi naši kolegi in kolegice. Na srečanju boste imeli možnost zanje darovati pripomočke za osebno higieno.

Vljudno vabljeni!