Delavnica Refleksna masaža stopal - 19. in 20. april

Društvo medicinskih sester, babic in zdravstvenih tehnikov Nova Gorica vabi

na delavnico

Refleksna masaža stopal

Refleksna masaža stopal je naravna metoda zdravljenja s katero aktiviramo zdravilne moči telesa. Uporabljali so jo že pred tisoč leti na Kitajskem, v Indiji, v Egiptu in tudi Hebrejci kot del obreda. Njeno bistvo je v ustreznih conah na stopalu. Z masiranjem refleksnih con poživljamo in zdravimo celo telo.

Delavnica bo v petek, 19. aprila 2013 od 16. do 20. ure in v soboto, 20. aprila 2013 od 9. do 15. ure v prostorih MIDS (medgeneracijsko informativno družabno središče), na Upravni enoti Ajdovščina, Vipavska cesta 11, Ajdovščina

Delavnico bo vodila priznana strokovnjakinja na področju komplementarnega zdravljenja

gospa Milena Plut Podvršič dr.med.

Delavnica je aktivna, zato pridite v udobnih oblačilih. S seboj prinesite sobne copate, armafleks ali večjo brisačo, majhen vzglavnik in majhno brisačo.

Prijavite se do zasedbe prostih mest (20) naši članici, gospe Mariji M. Kodrič na e. naslov: marijamkodric@gmail.com ali preko telefona 041 766 121

Prispevek za člane Društva MSBZT Nova Gorica znaša 30€, za nečlane 50€

Vljudno vabljeni na tokrat malo drugačno srečanje, druženje in učenje!

Priloga: Vabilo na delavnico Refleksna masaža stopal