Vabilo na pohod po arheološkem parku Divje babe

Pohod načrtujemo 1.10.2011
Rezervni datum 15.10.2011

Vabimo vas na zanimiv pohod  po arheološkem parku Divje babe. Divje babe so  eno najpomembnejših najdišč stare kamene dobe. Leta 1995 so tu odkrili najstarejše glasbilo na svetu – piščal.
Iz doline Idrijce se bomo povzpeli mimo Divjih bab na planoto Šebrelje. Poleg jame si bomo ogledali vrsto krajevnih zanimivosti. Hodili bomo približno 4 ure in premagali cca 500 m višinske razlike.
Po pohodu bomo se podali na skupen topel obrok v Trebušo.

Pohod bo vodila naša članica ga. Nada Pisk, sodelovala bo ga. Slavica Babič.

Potrebna je pohodniška oprema - primerna obutev, oblačila, malica in pijača v nahrbtniku ter dobra volja.

Odhod avtobusa iz avtobusne postaje: Ajdovščina ob 6.30, Šempeter ob 6.50, Nova Gorica ob 7.00, Tolmin 8.00 uri.

Prijave do torka 27.9.2011
V primeru  prestavitve pohoda so potrebne ponovne prijave do torka 11.10.2011

Ob prijavi navedite: ime, priimek, vstopno postajo, tel.številko in članstvo DMSBZT da - ne.

Prevoz, vstopnino v jamo in skupni obrok krije društvo. Svojci, oziroma nečlani društva si obrok in vstopnino plačajo sami.

Vabljeni  vsi člani in članice DMSBZT Nova Gorica, vaši svojci in prijatelji.

Prijave zbira  ga Nada Pisk na tel.št.: 05/3024281 ali
Slavica Babič na E-naslov: slavica.babic@gmail.com

Pohoda se udeleži vsak na lastno odgovornost!

Nova Gorica, 29.08.2011

Predsednica društva: