Vabilo na slavnostno akademijo

Spoštovane članice in člani Društva MSBZT Nova Gorica!

Bližata se dneva, ko praznujemo. 5. maja je mednarodni dan babic, 12. maja pa mednarodni dan medicinskih sester. Čestitam Vam in želim, da z veseljem in ponosom opravljate poklic, ki ste ga izbrali, saj nas spremlja do konca življenja

Tudi letos poteka kongres zdravstvene in babiške nege, tokrat v Mariboru od 12. do 14. maja.

VABIM VAS NA SLAVNOSTNO AKADEMIJO 12. MAJA 2011, KI SE ZAČNE OB 18. URI V KONGRESNEM CENTRU HABAKUK

Na slavnostno srečanje se bomo odpravili z avtobusom iz Tolmina, v Novo Gorico, Šempeter, Ajdovščino, po avtocesti mimo Ljubljane, Maribora do Pohorja. Da ne bo pot predolga je predviden krajši postanek.

Odhodi avtobusa 12.05.2011 izpred:
•     Avtobusne postaje Tolmin: 12:30
•     Avtobusne postaje Nova Gorica: 13.30
•     Avtobusne postaje Šempeter 13.45
•     Avtobusne postaje Ajdovščina 14.15

Stroške članom in članicam krije društvo.

Vse, ki bi šli z nami vabim, da se prijavite do 5. maja 2011.

Prijave pošljite: Damjani Polanc, po pošti na naslov: Damjana Polanc Društvo MSBZT Nova Gorica, Rejčeva 4, 5000 Nova Gorica ali preko e. naslova: info@drustvo-mszt-novagorica.si.
Za dodatne informacije lahko pokličete na tel. 031 255 972.

Prijavnica

Vabljeni!