Vabilo na strokovno ekskurzijo v Tovarno zdravil KRKA Novo mesto

Spoštovane članice in člani Društva MSBZT Nova Gorica, vabim vas na
STROKOVNO EKSKURZIJO V TOVARNO ZDRAVIL KRKA NOVO MESTO 21.05.2011
Pot z avtobusom se bo začela v Tolminu, nadaljevala se bo v Novo Gorico, Šempeter in v Ajdovščino. Od tu se bomo odpeljali po avtocesti mimo Ljubljane proti Novemu mestu.
V sklopu obiska nam bodo predstavniki tovarne zdravil Krka predstavili podjetje in nas popeljali na ogled obrata Notol, kjer poteka proizvodnja trdih oblik farmacevtskih izdelkov.
Po koncu srečanja v tovarni zdravil Krka se bomo podali na „križarjenje” s splavom po reki Krki, kjer bomo deležni programa, ki ga pripravijo domačini in toplega obroka. Manjkalo ne bo niti dolenjskega cvička. Nato si bomo ogledali znamenitosti v Novem mestu. Sledi vožnja proti domu, kamor prispemo v poznejših večernih urah.

Čas odhoda 21.05.2011:
  • Avtobusna postaja Tolmin: 5.15

• Avtobusna postaja Nova Gorica : 6.05

• Avtobusna postaja Šempeter: 6.15

• Avtobusna postaja Ajdovščina: 6.45

• Članicam in članom društva krije stroške strokovne ekskurzije društvo.

Prijavite se: Damjani Polanc, po pošti na naslov: Damjana Polanc, Društvo MSBZT Nova Gorica, Rejčeva 4, 5000 Nova Gorica ali preko e. naslova: info@drustvo-mszt-novagorica.si.
    Za dodatne informacije lahko pokličete na tel. 031 255 972.

Če vstopate na vmesnih postajah, prosim, da napišete na prijavnici.

Prijavnica

Vljudno vabljeni!